Θέσεις Εργασίας

Η εταιρεία μας ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο.

Είδος εργασίας: Πενθήμερη 6-ωρη στο κατάστημά μας στη Νέα Μάκρη.

Αρμοδιότητες

  • Συλλογή, προετοιμασία και εκτέλεση παραγγελιών αποθήκης προς παράδοση
  • Συσκευασία παραγγελιών
  • Οργάνωση παραγγελιών βάσει δρομολογίου
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και τακτοποίηση στην αποθήκη
  • Ταξινόμηση και τακτοποίηση αποθήκης
  • Διασφάλιση της καθαριότητας και της ασφάλειας του χώρου εργασίας και βελτιστοποίηση της χρήσης του χώρου
  • Συνεργασία με διαχειριστή e-shop για διαθεσιμότητα, αποστολές, επιστροφές προϊόντων

Απαραίτητα προσόντα

  • Γνώση επιτραπέζιου Η/Υ ή laptop
  • Κατοχή διπλώματος Ι.Χ
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Άριστη ικανότητα διαχείρισης χρόνου και τήρησης προθεσμιών

Επιθυμητά προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αποθήκη
  • Βασικές γνώσεις Αγγλικών

Είδος Εργασίας: Μερική απασχόληση

Αναμενόμενες ώρες: 30 ανά εβδομάδα

Στείλτε το βιογραφικό σας με email:

Προθεσμία υποβολής αίτησης: 22/04/2024